Časté otázky

AKO ZISTÍM, ŽE PLATBA PREBEHLA V PORIADKU?
Po dokončení objednávky posielame na Vami uvedenú adresu potvrdzovací e-mail. V prípade, že Vám e-mail nedorazil, sa najskôr pozrite do spamovej schránky a potom kontaktujte náš zákaznícky servis na info@ageosk.sk
CHCEM ZMENIŤ POTVRDENÚ OBJEDNÁVKU, AKO MÁM POSTUPOVAŤ?

Meniť už zadanú a potvrdenú objednávku sa dá iba v prípade, ak ste zvolili dodanie na dobierku. Kontaktujte nás telefonicky najneskôr 30 minút od potvrdenia objednávky a my zariadime požadované zmeny za Vás. Telefónny kontakt na zákaznícku linku je +420 224 247 331 a +420 607 058 258.

KDE SA MôŽEM INFORMOVAŤ O STAVE REKLAMÁCIE?

Všetky potrebné informácie o stave reklamácie sme Vám odoslali na e-mail, ďalšie otázky radi zodpovieme na zákazníckej linke +420 224 247 331 a +420 607 058 258, prípadne na info@ageosk.sk.

MUSÍM SA PRE OBJEDNANIE ZBOŽIA ZAREGISTROVAŤ?

Samozrejme, že Vás nebudeme k ničomu nútiť. Takže pre uskutočnenie nákupu registrácia nutná nie je. Stať sa ale členom vernostného programu Ageo.cz prináša pre Vás veľa výhod. Máte vždy prehľad o najnovších zľavách, bonusoch a akčných ponukách pre členov programu. Vaše predchádzajúce objednávky sa ukladajú do histórie a Vy tak nemusíte hľadať znovu produkty, ktoré si kupujete pravidelne. Registrácia u nás navyše nie je nijak záväzná, môžete ju kedykolvek bezplatne zrušiť.

PRIŠIEL MI INÝ, ALEBO POŠKODENÝ VÝROBOK.

Kontaktujte náš zákaznícky servis na info@ageosk.sk alebo +420 224 247 331 a +420 607 058 258 a my problém čo najrýchlejšie vyriešime.

ZA AKO DLHO MI ZBOŽIE DORAZÍ?

Termín dodania objednávky sa odvíja od výberu dopravcu a spôsobu dopravy. Dopravca má Vaše kontaktné údaje a bude Vás informovať o presnom termíne a čase doručenia.


ZBOŽIE MI STÁLE NEPRIŠLO. ČO TERAZ?

Skontrolutje si Vašu e-mailovú schránku, dopravca Vám mohol zaslať dodatočné informácie o termíne dodania, prípadne Vám správa mohla spadnúť do spamovej schránky. Pokiaľ dopravca žiadne informácie neposkytol, kontakujte náš zákaznícky servis na info@ageosk.sk a my situáciu urýchlene vyriešime.